Політика повернення та обміну товару

Політика повернення та обміну товару


Шановні покупці, повернення та обмін товарів належної якості здійснюється згідно із Законом «Про захист прав споживачів», який дає вам право повернути або обміняти товар, який не підійшов протягом 14 днів з моменту покупки.
Обміну та поверненню не підлягають товари з переліку затвердженого постановою КМУ від 19.03.94 р. № 172 (продовольчі товари, товари в аерозольній упаковці).

Обмін та повернення товару належної якості.

Ви можете обміняти товар належної якості на аналогічний товар. Обмін товару проводиться протягом 14 днів, за винятком дня покупки, за умови, що товар не був у вжитку, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, а також є документ, що підтверджує оплату зазначеного товару. Відсутність у Вас документа, що підтверджує оплату, не позбавляє Вас можливості обміняти товар.

У разі відмови покупця від товару належної якості вартість доставки товару та відправки його назад оплачується за домовленістю.

Повернення грошей здійснюємо протягом 7 днів з моменту отримання повернення згідно із Законом «Про захист прав споживачів».